Писарева Н.В. Дистанційний урок з трудового навчання за темою «Вареники – улюблена страва українського народу»

Писарева Неля Вікторівна, вчитель трудового навчання Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Чернігівської міської ради

Дистанційний урок з трудового навчання за темою «Вареники – улюблена страва українського народу»

Дистанційний урок з трудового навчання за темою «Вареники – улюблена страва українського народу» , для дівчат 8-х класів, розроблено у форматі відео-презентації. Урок складається з теоретичних та практичних відомостей до навчального модуля «Кулінарія».

Мета уроку: забезпечити засвоєння знань про технологію приготування  вареників, ознайомити з видами начинок та подачею страви, з’ясувати основні технологічні  операцій при виготовленні тіста для вареників та процесу їх теплової обробки.

Розвивати спостережливість, творчі здібності;  активізувати розумову діяльність учнів; сприяти розвитку особистості учня шляхом використання інформаційно – комунікаційних технологій.

Формувати життєві компетентності учнів; виховувати естетичні смаки, фантазію, винахідливість, допитливість, активність,  прагнення до самоосвіти, інтерес до кулінарії.

Очікувані результати: Після цього уроку учні знатимуть: цікаві факти про вареники; технологічні операції приготування тіста; суть процесу приготування вареників; різноманітність начинок для вареників; різницю в особливостях подавання різних видів вареників. Після дистанційного уроку дівчата матимуть бажання приготувати вареники самостійно.

Для перегляду уроку перейдіть за лінком:https://drive.google.com/file/d/1XYPU0-WfoQ0PqSytoa150KiK6Ff6k6XR/view

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *