Курси за вибором

Шановні колеги!

 

Повідомляємо, що в межах науково-дослідної роботи відділу технологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України розроблені навчальні програми курсів за вибором технологічного спрямування для 10-11 класів, а саме: «Проектування виробів в етностилі» (авт. Мачача Т. С.), «Технології сучасного виробництва» (авт. Туташинський В. І.), «Проектування і конструювання об’єктів техніки» (авт. Тарара А. М.), «Художнє проектування» (авт. Вдовченко В. В.). Навчальні програми затверджені й рекомендовані до упровадження в закладах загальної середньої освіти.

Навчальні програми «Технології сучасного виробництва» та «Проектування і конструювання об’єктів техніки» розраховані на 70 навчальних годин.

Навчальні програми «Проектування виробів в етностилі» та «Художнє проектування» розраховані на 35 та 70 навчальних годин, які можна обрати залежно від потреб і умов конкретного навчального закладу.

Указані програми курсів за вибором підкріплені навчальними посібниками, а автори готові надати всебічну допомогу в їх ефективній реалізації.

Просимо довести вказану інформацію до вчителів технологій та надати відомості про тих із них, які зацікавлені у викладанні зазначених курсів уже з 1 вересня 2019 року на електронну адресу: tmachacha@ukr.net (для Мачачі Тетяни Святославівни).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *